"Každý si sám určuje svůj osud, ale i sám za to platí." - Strivingo

Petr "Killman" Král - Game Master

Petr 'Killman' Král - fotografie  Petr Král je Game Master Odrie od samotného začátku. On ji začal tvořit a dal jí tvář světa jakým je dnes. Postupem času začal s přetvářením systému na takový, který by mu vyhovoval.
  Díky svému zájmu okolo RPG získal poměrně slušný přehled o dalších systémech a pustil se do předělávání.
  Killman pracuje jako programátor a začal tvořit aplikaci GC Avatar, která zpřístupnila a zpřehlednila databázi obsahující všemožné informace o používaném systému (pravidla, kouzla, psioniku, povolání, ...)
  Killman je momo jiné i autorem několika deskových a karetních her. Karetní hra Hobiti se již dočkala svého vydání. Policajti, Starport Cheff, Zlovolní a Palác proroků (Palace of Prophets) stále čekají na svou slávu.
  Také je trojnásobným vítězem mistrovství republiky v Battletechu a nadšeným fanouškem Proroctví. Několik jeho básniček vyšlo ve sborníku Stělesnost a také je autorem většího množství básní a povídek, které zatím nebyli publikovány.

Jakub "Orbit" Růžička - člen skupiny, administrátor webu

Jakub 'Orbit' Růžička - fotografie   Orbit je v současnosti druhým nejdéle hrajícím, aktivním hráčem. Spolu s Killmanem již delší dobu spolupracuje na pravidlech a občasně se podílí na tvorbě pravidel i samotné hry.
  Orbit je vystudovaný návrhář nábytku. V minulosti pracoval v nakladatelství Altar a občasně si přivydělává tvorbou nábytku. Teď pracuje ve firmě Kinetik, jako obchodník (prodává HW, SW, PC, Apple, Servery,...).   Dříve spravoval web odria.ic.cz, ale následně zaregistroval tuto doménu a veškeré informace přesunul na tento server.
  Nejnovějším počinem je rozběhnutí OdriaWiki. Podívejte se prosím, budete-li mít chuť nebo potřebu něco vědět.

Lukáš 'Intel' Procházka - člen skupiny, v současné době již nehraje

Lukáš 'Intel' Procházka - fotografie   Intel, další z programátorů, je nejdéle hrajícím aktivním hráčem. Prakticky již více než 7 let, ať již pravidelně či s menšíma přestávkama válčí s Killmenem a jeho světem.
  Je také nadšeným fanouškem různých deskových, karetních her či her s miniaturami, v poslední době vysazený zvláště na Warhammer 40k.
  Navíc, když je nálada a čas tak se občas účastní i různých LARPů či jede sem tam na nějakou dřevárnu.
  Intel je velkým příznivcem fotbalového klubu Bohemians 1905.

Zeddicus - člen skupiny

Zeddicus   Student ČVUT stavební fakulty, stipendista.

Ondřej Tišler - člen skupiny

Ondřej Tišler   Pracuje ve firmě Sefira, vede tým programátorů. Pro Odrii občas vyvíjí nějaké aplikace pro usnadnění práce.

Doron - člen skupiny

Doron   Doron se k naší skupině přidal na konci roku 2007 a píše o sobě toto:
Momentálně studuji jazyky a flákám se. Pracuji okolo deskových her (konkrétně klub deskových her Na Desce) a spolupracuji s gymnáziem Buďánka kde jsem vystudoval. V budoucnu se chce pokusit dostat na Právnickou fakultu a nepracovat jak jen to půjde.
  Je aktivním hráčem RPG her a občas (spíše vyjímečně) píše povídky. Podle některých lidí je neuvěřitelně cynický, co je však naprosto jisté - nerad se vyjadřuje sám o sobě.

Wampera - členka skupiny

Wampera   Wampera je naší nejnovější hráčkou, přidala se k nám na začátku roku 2008. V poslední době nám poskytuje útulnější prostor k hraní.